Región Liptov
Región Liptova patrí k najkrajším na Slovensku. Rozlohou 1970 štvorcových kilometrov patrí do zaujímavej Liptovskej kotliny a nachádza sa na území troch národných parkov: Tatranského, Národného parku Nízke Tatry a Národného parku Veľká Fatra. Od severu ho ešte chránia krasové Choeské vrchy. Najvyšším vrchom je Bystrá s nadmorskou výškou 2 248 metrov. Historicky je to však Kriváň, ktorý podľa aktuálneho územného členenia patrí do Tatier. viac info »
raftuj.jpg
csweb.jpg
realityholding.jpg

Úvod

Autocamping Vavrišovo sa nachádza vedľa štátnej cesty II. triedy č. 537, vedúcej z Liptovského Hrádku smerom na Podbanské a Štrbské Pleso s priamym napojením na dialnicu D1 v oboch smeroch. Je situovaný v krásnom a tichom prostredí v rekreačno - športovej zóne obce s možnosťou všestranného využitia, či už rekreačného alebo športového a s priamym výhľadom na vrch Kriváň ako aj na štíty Západných a Nízkych Tatier.

Je to ideálne miesto v tichom prostredí pre rodinnú dovolenku v údolí rieky Belej s možnosťou spoznávania krás celého Liptova a Tatier. Jeho výhodná poloha ho predurčuje na strávenie príjemnej dovolenky pre všetkých, ktorí milujú les, hubárčenie, hory, turistiku, cyklistiku a hľadajú miesto na relax v prírode a ponúka aj možnosť nádherného výhľadu pre fotografovanie.V prípade záujmu je možnosť požičať kaďu s komplet servisom.

Ubytovňu je možné využiť aj v letnom aj v zimnom období. Nenechajte si ujsť v lete krásnu panorámu popri turistike alebo cyklistike. V zimnom období máte možnosť využiť lyžiarske strediská, aquaparky, alebo bežkárske trate. Ak sa rozhodnete stráviť oslavu nového roka u Nás, radi Vás privítame.

Ak hľadáte priestor pre ubytovanie vo vlastných stanoch, karavanoch alebo pre organizáciu školských výletov, sú autokempingy tým pravým riešením. Jeden z nich pod menom autocamping Vavrišovo objavíte neďaleko Múzea liptovskej dediny, kam sa možno vypraviť aj prostredníctvom stránky ubytovanie Pribylina. Tá je súčasťou projektu Ubytovanienaslovensku.EU s najlepšími cenami na trhu a priamym kontaktom na majiteľa.

Organizujeme firemné a spoločenske akcie (opekačky, grilovačky, guláše...)
s kompletným vybavením a službami!

 

Turistická ubytovňa je otvorená po celý rok
Autocamping Vavrišovp s.r.o.
Vavrišovo, 032 42 Vavrišovo
mobil: +421 908 386 747, e-mail: autocampingvavrisovo@gmail.com, web: www.autocampingvavrisovo.sk
copyright © 2012 www.autocampingvavrisovo.sk, created by creative solution